Siparişlerim hangi kargo firması ile gönderiliyor?


Tüm siparişler SÜRAT KARGO ile gönderilmekte. Hafta içi saat 15:30 a kadar yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgede kargo şubesi yoksa siparişinizin size ulaşmasının 1ile 7 gün arası süreceğini dikkate alınız. Kargo şubesi bulunmayan bölgelere haftada 2 gün dağıtım yapılmakta (Salı ve Cuma).

Siparişim ne kadar sürede gelir ?

Buyukguzellik.com; Siparişiniz onaylandıktan sonra 1-7  iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir.Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

 Kapıda ödemeli sipariş verebilir miyiz?

Evet. Sipariş verdiğiniz ürünlerin ücretini kapıda ödeme hizmet bedeli (5,90) ve Kargo ücreti (5,90) ödeyerek ürün teslimatında isterseniz nakit, isterseniz kredi kartınızla tek çekim olarak ödeyebilirsiniz. Hizmet bedeli ücretinin oranı ödeme seçenekleri arasında onayınıza sunulmaktadır. Kapıda ödemelerde yasa gereği kredi kartlarına taksit yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli (ücretsiz kargo kampanyaları hariç) siparişinizi onaylarken tarafınıza sunulur ve onayınız dahilin de sipariş tutarına ilave edilir.


Kargom Hasarlı Çıktı Ne Yapmalıyım?

1. Siparişlerinizi kargodan teslim alırken kargo yetkilisi eşliğinde kontrol ediniz. Paketiniz hasarlı ise hasar tutanağı tutarak teslim almadan kargo yetkilisine iade ediniz.

2. Ürününüzü teslim aldığınız kargo şirketiyle tarafımıza iade ediniz. Farklı kargo şirketiyle yapılan iadeler kabul edilmemektedir.