Değerleri müşterimiz, Sitemiz üzerinde size en uygun ve kolay olan ödeme tipini seçerek alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme tipleri aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Lütfen dikkatlice okuyunuz.!

 

KAPIDA ÖDEME TİPİ

Türkiye'de internet'ten alışveriş yapan insanlar tarafından en çok tercih edilen ve en yaygın olan ödeme tipi; Kapıda ödeme tipidir. Ancak kapıda ödeme alıcıya ilave bir maliyet yüklemektedir. Kargo şirketi tarafından "Kapıda ödeme" hizmet bedeli olarak bir ücret tahsil edilmektedir. Bu ücreti ödemeyi istemiyorsanız Hiç bir güvenlik kaygınız olmadan Sitemiz üzerindeki Diğer ödeme tiplerini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

 

KREDİ KARTIYLA ÖDEME TİPİ

 Alışverişinizde sitemiz üzerinden Hiç bir kaygınız olmadan güvenli bir şekilde "Kredi Kartı" ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme tipinde "Tek Çekim ve 3 Taksit" Haricindeki vadelerde vade farkı ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Lütfen buna dikkat ediniz. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz vade farkı ödemeden tek çekim veya 3 taksit tercihini yapmanızdır.

 

HAVALE ve EFT ÖDEME TİPİ

Alışverişinizde Ödemenizi sitemizde mevcut bulunan banka hesap numaralarımıza "HAVALE"  veya "EFT" yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yüksek "HAVALE" ve EFT bedeli ödemek istemiyorsanız internet bankacılığı kullanmanızı tavsiye ederiz.,,

 

PAYPAL ÖDEME TİPİ

Alışverişinizi "PAYPAL" Kartınız ile güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.